Foto e Video/ Vuçiç shtron darkë për Ramën e Zaev

Kryesore Rajon Rrotull Slider kryesore

Presidenti serb i ka shtruar një darkë kryeministrave Edi Rama dhe Zoran Zaev. Në këtë darkë ka qenë e pranishëm edhe kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabiç. Ka qenë kyeministria që ka shpërndarë një video të kësaj darke informale. Rama po merr pjesë në takimin dyditor për të diskutuar mbi atë që cilësohet si Shengeni ballkanik.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *