FOTO/ Edi Paloka zbulon shifrën marramendëse! Ja sa ka harxhuar Edi Rama nga udhëtimet me avion

Kryesore Politikë

Nënkryetari demokrat, Edi Paloka ka publikuar një status në facebook, ku pretendon se Edi Rama ka harxhuar 27.2 miliard lekë vetëm për udhëtime me avion.

 

Ja statusi i Palokës:

 

Ja sa ka shpenzuar vetem per udhetimet me avion, nga taksat tona, kryeministri i vendit me te varfer ne Evrope, ai qe “nuk pelqen luksin dhe parate”. Keto jane te dhenat referuar pagesave te kryera nga Thesari. 2018 eshte vetem per keto muaj.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *