FOTO/ Gazetarja seksi do të prezantojë emisionin sportiv në News 24

Kryesore Kulturë Showbiz

Pas largimit të moderatores  Enkeleida Zeko, një tjetër gazetare do të prezantojë emisionin sportivë në ‘ News24’.

Daljana Sejdia eshte emri i moderatores se re te emisionit sportiv. Brunia simpatike nuk është një figurë e panjohur për shikuesit.

Po në ekranin e News24, Daljana Sejdia ka qenë moderatore e një cikli emisionesh si, ‘Quiz TV Show’, si edhe emisionit sportiv gjatë sezonit të Champions League ‘Emision 90+’.

Për të gjithë sportdashësit, ‘Sport News’ do të shfaqet në ekranin e “News24” premierë në 17:30, për t’u ritransmetuar më pas në 18:30 dhe 20:00.

Image

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *