Gea Braha ndez rrjetin me foton me bikini

Kryesore Kulturë Showbiz Slider kryesore

Ish-velina e Fiks Fare tashmë moderatore te Super Sport, Gea Braha njihet me fotot tejet provokuese që poston në rrjetet sociale.

Foto më e fundit tashmë ka bërë bujë. Është ajo e hedhur në Instastory me bikini, duke paralajmëruar stinën e verës. E veshur me bikini provokuese Gea Braha e poston foton vetëm me një fjalë të thjeshtë “Jugu” dhe kaq mjafton që të ndeze rrjetin e fansave të saj dhe për të paralajmëruar se vera ka ardhur.

 

 

bar skedina prezantuesja

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *