FOTO/ Kejvina shfaqet super sexy me bikini, Ermal Mamaqi bën gallatë epike

Kulturë Showbiz

Kejvina Kthjella njihet për format bombastike trupore.

Velina e Ermal Mamaqit këto ditë ka pushuar në Spanjë, nga ku nuk i kurseu fotografitë provokuese.

Në një prej tyre ajo shfaqet ‘përvëluese’ me bikini, duke vënë në pah format bombastike trupore.

Ermali mori fotografinë e saj dhe e postoi në Instagram, por mbishkrimi që i ka lënë ka bërë që të “shpërthejë” shakaja në rrjet.

“Krenar për ty kusho…”, ka qenë mbishkrimi që Ermali me shaka i la fotografisë së Kejvinës, duke aluduar për personin, që e kishte kapur pa dashje aparati. SYRI.net

View this post on Instagram

Krenar për ty kusho…

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

 

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *