FOTO-LAJM / Basha shkon në studion e Blendi Fevziut me thonj të paprerë

Kryesore Politikë

Kreu i PD ka shkuar në studion e Blendi Fevziut sot me thonj të paprerë. Deri më tani, basha dhe Berisha sulmon kryeministrin Rama se nuk priste thnjtë, por duket se kreu demokrat ka harruar që të merret me veten.

Në shkurt, Berisha ka publikuar disa foto të kryeministrit Rama ku binin në sy thonjtë e pa prerë.

Në atë kohë Berisha risillte në vëmendje një deklaratë të Nanos për Ramën: “Fatos Nano thoshte dikur per Edvinin: E mora nga Parisi thuapiste dhe shiste ikonash te vjedhura!”.

Por po Bashën që po mban thonj të paprerë, kush e solli?!

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *