FOTO LAJM: Monika Kryemadhi, duke u bërë gati për protestën e radhës

Kryesore Politikë

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, kërkon me ngulm rrëzimin e kryeministrit Edi Rama, pasi me të jeta e shqiptarëve është përkeqësuar.

Dhe, për ta rrëzuar, duhet të jetë në një formë sa më të mirë fizike.

Për këtë, Monika shkon në klinika mjekësore për të kuruar pamjen e saj, pasi na duhet një opozitare në formë.

Kuptohet, këto klinika janë paksa të shtrenjta, por ia vlen, pasi Monika tashmë ka marrë pamjen e një vajze dhe ia vlen që të harxhojë disa mijëra euro.(TemA)

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *