FOTO-LAJM: Tallej me Ramen se u lag nga para, por Basha qullet nga pas…

Kryesore Politikë

Diku tek nja dy vite më parë, PD nisi të tallej me Ramën, pasi gjatë një aktiviteti ishte lagur para, në një vend të sikletshëm.

Por, një gjë e tillë i ka ndodhur dhe vetë Lulzim Bashës ditën e sotme, ndërsa ka qenë në Durrës për një aktivitet të PD-së.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *