Type to search

Kronike Kryesore

FOTO/ Makina bie nga ura në Surrel, dy të plagosur

Ndaje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një makinë ka rënë nga ura e Surrelit. Burime për ‘News24’ dhe ‘BalkanWeb’ bënë me dije se dy persona që kanë qenë në makinë kanë mbetur të plagosur. Deri më tani nuk dihet identiteti i tyre.

Nga fotot e siguruara, shihet se makina është tip ‘Benz’, ndërsa ajo ka marrë dëmtime të mëdha. Deri më tani nuk dihen detaje rreth aksidentit në fjalë, ndërsa policia po heton.

Lini një koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *