Foto/ Mamaja e Rita Orës me bikini, të gjithë çmenden pas saj

Kulturë Showbiz

Këngëtarja e famshme shqiptare, Rita Ora, i është bashkuar së fundmi pushimeve luksoze të prindërve të saj në Monako, ku kanë kaluar familjarisht një ditë në pishinë.

Në profilin e Instagram, 27-vjeçarja ka ndarë me ndjekësit momente të ndryshme nga dita e saj pranë familjes, duke i treguar fansave se po argëtoheshin me njëri-tjetrin.

Mirëpo, në njërën prej fotove të publikuara në Instastory, Rita ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve kur ka pozuar së bashku me mamanë e saj, Verën, me bikini buzë pishinës. Mamaja e Ritës duket mjaft në formë dhe seksi dhe të dyja ngjanë si dy shoqe.

 


 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *