Foto/ Mandati i tretë, Lefter Koka me PS takon Fatos Nanon, shihni ndryshimin e ish-kryeministrit

Kryesore Lajme Politikë

Duket se ish-ministri i LSI-së, Lefter Koka do kandidojë me PS. Ai ka postuar një foto me mikun e tij të vjetër që e futi në politikë, Fatos Nano.

“Miqtë e vërtetë dhe vera e vjetër janë të vetmet që nuk të lodhin kurrë!🙏Ritakohem çdo herë me të njëjtin mall dhe intensitet me mikun tim sa me vlera po aq dhe të mençur. E majta shqiptare është sot kjo forcë progresiste falë Fatosit, filozofizë së tij politike për një shoqëri të hapur demokratike dhe padiskutim mbështetja e tij do të na ndihmojë për të vazhduar kontributin për Shqipërinë tonë dhe rrugëtimin e pandalshëm euro-atlantik. #PS3“, shkruan Koka.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *