Foto/Martesë gay, ish-prezantuesi i Top Channel-it lidh kurorë me një mashkull

Kryesore Lifestyle Showbiz shtojca

 

Padyshim që e kujtoni edicion e fundit të ‘Top Select’ në Top Channel ku drejtohej nga katër të rinj: Kiara Tito, Ardit Murataj, Liesa Haxhiasllani dhe Mishel Rrena.

Pas mbarimit të emisionit secili nga prezantuesit vazhduan rrugën e tyre. Ndërsa dy djemtë ndryshe nga vajzat nuk kanë qenë më aktivë në media.

Sipas Xing.al njëri nga prezantuesit Mishel Rrena është larguar së fundmi nga Shqipëria. Ai e ka parnuar hapur prirjen e tij seksuale dhe së fundmi i ka dhënë fund beqarisë me partnerin e tij mashkull.

Ceremonia martesore është mbajtur në Londër.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *