FOTO/ Meleku i Sarp i jep fund beqarisë, dalin pamjet e para nga dasma

Kulturë Showbiz

Të gjithë ata që kanë ndjekur “I infiltruari” e mbajnë mend Melekun, aktorja që i preku të gjithë me vdekjen e saj tragjike në këtë serial që theu rekorde shikueshmërie. 27-vjeçarja i ka dhënë sot fund beqarisë me një dasmë për të cilën po flasin të gjitha mediat turke.

Bensu Soral është lidhur në martesë me Hakan Bas, biznesmen i njohur turk. Aktorja kishte zgjedhur të vishte një fustan elegant për ditën e saj të rëndësishme.Biznesmeni e mori nusen nga shtëpia me daulle dhe boritë e makinave nuk pushonin, shkruajnë mediat turke.

Bensu Soral dhe Hakan Bas u kurorëzuan në martesë në një ambient luksoz me familjarësh, miq e VIP-a. Këngëtari i njohur turk Mustafa Sandal ishte dëshmitar në dasmë. Syri.net

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *