FOTO/ Nudo në mes të qytetit, ndërhyn policia. Ç’ndodhi sot në Shkodër

Provinca

Një episod i pazakontë është regjistruar mesditën e sotme në qendër të qytetit të Shkodrës.

Siç shihet dhe në fotot e publikuara nga JOQ, një person terësisht i zhveshur është ulur poshtë bustit të Nënë Terezës, duke krijuar shqetësim te qytetarët.

Personi në fjalë ka “alarmuar” edhe policinë, e cila mbërriti në vendngjarje për të bërë të mundur “neutralizimin” e tij.

Ai është shoqëruar nga një efektiv policie në ambulancë.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *