FOTO/Rama e tepron, edhe në homazhet për nder të Luan Hajdaragës me atlete të bardha

Kryesore Politikë shtojca

Në ambientet e Kuvendit të Shqipërisë politikanë, miq e qytetarë të ndryshëm po bëjnë homazhe në nderim të ish-ministrit të Mbrojtjes, Luan Hajdaraga. Por megjithëse një ceremoni mortore, kryeministri Edi Rama nuk ka dalë dot nga tipi i tij. Ai edhe sot ka rënë në sy për tipin e tij ekstravagant, pasi ka shkuar në homazhe me kostum të zi dhe atlete të bardha.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *