FOTO/Rita Ora “djeg” Zagrebin, ja festa e çmendur për fitoren e Kroacisë

Lajme Showbiz

 

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora ka mbajtur një koncert mbrëmjen e kaluar në Kroaci. Rastësia e deshi që koncerti i saj të ishte në të njëjtën kohë me ndeshjen e Rusi – Kroaci, ku kroatët mundën të triumfonin dhe të prisnin një biletë për në 4 skuadrat më të mira të Kupës së Botës.

Ndaj fansat njëkohësisht dhe tifozë të Kroacisë kanë festuar bashkë me këngëtaren kualifikimin e Kroacisë në gjysmëfinale.

Rita jo vetëm i ka argëtuar fansat e saj po dhe iu është bashkuar për të festuar me ta. Krahas videove ajo shkruan : ‘Ne po festojmë sonte’…

 

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *