FOTO/ Rita Ora veshje transparente mbas mbrëmjes gala, nxjerr gjoksin

Kryesore Kulturë Showbiz

Këngëtarja me origjinë shqiptare rita Ora ishte dje prezente në mbrëmjen gala të ndarjeve të çmimeve ‘British GQ’.

Event i cili  ka si synim të vlerësojë femra dhe meshkuj të cilët kanë frymëzuar me punën e tyre gjatë 12 muajve në fusha si moda, politika, argëtimi, muzika dhe sporti.

Në tapetin e kuq Rita u paraqit me një fustan të zi transparentë ‘Ralph & Russo’ .Mirëpo mbas eventit  ajo që ra në sy është se këngëtarja u paraqit me një fustan tjetër, i cili ishte sërish i zi dhe transparent, të cilën e kishte veshur pa të brendshme.

Kjo bëri që gjoksi i këngëtares të dukej dhe të tërheq vëmendjen e të gjithë mediave.

Mirëpo mbas eventit  ajo që ra në sy është se këngëtarja u paraqit me një fustan tjetër, i cili ishte sërish i zi dhe transparent, të cilën e kishte veshur pa të brendshme.

Kjo bëri që gjoksi i këngëtares të dukej dhe të tërheq vëmendjen e të gjithë mediave.

Image

Image

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *