Type to search

Kronike

FOTO/ Shkrumbohet një makinë në mbikalimin e Sukthit

Ndaje

Një automjet është djegur në afërsi të mbikalimit të Sukthit, në rrugën dytësore Maminas-Shijak. Gazetarja Klodjana Haxhiaj raportoi për “BalkanWeb” se ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, ku një mjet me targa AA 7280 I është përfshirë nga flakët dhe është djegur plotësisht.

Nuk dihen arsyet e djegies së makinës, ndërsa policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për të zbardhur rrethanat.

Lini një koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *