Foto/ Sot janë ministra e gazetarë, a i njihni këta persona në foto që dikur ishin në një shkollë!

Kryesore Sociale

Ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro ka postuar ditën e sotme një foto të 45 viteve më parë, pikërisht me 1 shtator 1973 kur ajo nisi klasën e parë.Ministja kujton me nostalgji 1 shtatorin e  1973, kur u ul për herë të parë në bankat e shkollës “Kosova”“45 vjet me pare🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ 1 shtator 1973 – dita ime e pare ne shkolle👩🏻‍🎓😍 Ne oborrin e shkolles Kosova❤️ 😳Nuk e besoja kurre se aty do te rikthehej shkolla! Mezi pres diten e pare te shkolles kete vit per ta pare!🤗 Ish nxenes te “Kosoves” bashkohuni se erdhi dita…😀 Bravo Lali Eri👏🏻👏🏻”-shkruan ministrja.Por jo vetëm Kumbaro ka qenë në atë klaë, është gazetarja Rudina Xhunga e cila shkruan në koment se aty ndodhet edhe bashkëshorti i saj, Dritan Hila, dhe Kumbaro i kthen përgjgje duke pohuar se ai ndodhet aty, madje zbulon se Hila ka qenë edhe shok banke me Kumbaron.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *