Fotoja me Arben Ndokën, reagon PD: Rama po përgatitet për zgjedhjet

Lajme Politikë

Zëdhënësja e PD-së publikon foton e Arben Ndokës me deputetët e PS: Po përgatiten për zgjedhjet e radhës

Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Ina Zhupa, ka publikuar një foto ku shfaqen deputetët socialist, Pjerin Ndreu e Xhemal Qefalia së bashku me ish kolegët e tyre, Pirro Lutaj e Arben Ndoka.

Zhupa thotë se po përgatiten për zgjedhjet e radhës me ‘ekspertin zgjedhor’ Arben Ndoka, teksa shton se Rama nuk heq dorë dhe ka nisur ti thërras edhe pse dekriminalizimi ia nxori jashtë sistemit.

“Po pergatiten per zgjedhjet e rradhes me “ekspertin zgjedhor” Arben Ndoka!!!

Rama nuk heq dore jo. E di qe pa njerez me “vlera” te vecanta ka zero shanse te fitoje zgjedhje. Prandaj ka nisur ti therras ku jane e ku sjane edhe pse dekriminalizimi ia nxori jashte sistemit.

P.S: Besoj se kjo foto ne diskutimin me Hahn e sjell Shqiperine me afer Evropes”, shkruan Ina Zhupa në rrjetin social Facebook.

Image may contain: 4 people, people smiling, people sitting and text
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *