Fotolajm/ Grida Duma fotografohet në Itali, deputetja befason me veshjen e saj

Kryesore

Grida Duma është një ndër politikanet e cila shpesh tërheq vëmendje për paraqitjen e saj.

Kësaj here deputetja e PD ndodhet në Itali, e ftuar në një ceremoni martesore, dhe për këtë rast ajo ka zgjedhur një veshje shumë elegante, një fustan në ngjyrë të zezë e me dekolte paksa të hapur.

36a3124d-3ce9-4427-b6d6-cb0a4937d06461225b40-a71d-49af-807f-205ac5f97d3b9f2b40d6-cd14-4246-94b0-d5bc82934cc5

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *