Fotolajm/ Nuk do ta besoni se kush ishte vizitor special në “Elbasan Arena”

Sport Vendi

Granit Xhaka ndjek nga afër ndeshjen Shqipëri-Moldavi, së bashku me të atin Ragip Xhaka dhe vëllain Agon Xhaka.

Ylli i Arsenalit pas ndeshjen me Zvicren i eshte bashkuar familjes, duke ndjekur nga afer kombetaren kuqezi, ku ben pjese edhe vellai i tij Taulant Xhaka.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *