FOTOT/ Gruaja e Edi Ramës “kapet” mat, blen në panair librin e kritikut të kryeministrit

Kryesore Politikë Showbiz

Andi Bejtja konsiderohet si ndër kritikët e kryeministrit Edi Rama. Por dëshira për librin nuk e ka penguar bashkëshorten e kreut të qeverisë, Linda Ramës që të blejë lirin e Bejtjas në panair.

Ajo është fotografuar në shoqërinë e së bijës, Rea, teksa ishte ndalur në stendën ku ekspozonte librin me poezi gazetari.

Fotot tregojnë momentin kur Linda e buzëqeshur e blen librin dhe takon Bejten. Ndërkohë në sfondin e fotos shihet se në stendë ka ndaluar edhe ish-guvernatori i BSH-së Ardian Fullani.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *