Fotot/ Icardi jashtë Botërorit, e shoqja Wanda çmend Instagramin

Kulturë Showbiz

Kapiteni i Interit, Mauro Icardi dhe bashkëshortja e tij, Wanda Nara, vijojnë pushimet verore, duke përfituar edhe nga lënia jashtë botërorit e sulmuesit.

Pas disa ditësh në një tur afrikan vetëm të dy, tashmë çifti po relaksohen në plazhe të ndryshme, së bashku me 5 fëmijët e tyre.

Gjithsesi ajo që ka tërhequr më shumë vëmendjen, ka qenë bashkëshortja menaxhere e Icardit, Wanda Nara.

Modelja argjentinase është treguar e pakursyer në Instagram, ku ka postuar vazhdimisht foto nga pushimet, ndërsa shpesh ka pozuar në pozicione vërtetë “të nxehta”.

 

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *