FOTOT/ Ish-Ministrja e Mbrojtjes feston sot ditëlindjen, miqtë e saj deputetë e surprizojnë atë

Kryesore Politikë

Një ditë e veçantë për ish-ministren e Mbrojtjes Mimi Kodheli pasi ajo  festoon sot ditëlindjen. Kolegët dhe miqtë e saj deputet e figura të tjera të politikës shqiptare e kanë uruar ish-ministren dhe i kanë bërë një surprizë të bukur asaj.

Kodheli mbush 55-vjeç dhe të jemi të sinqertë nuk duket aspak për moshën që ka. Me një karrierë të pasur politike dhe një familje të lumtur, ku ajo ka dhe një djalë, ish-ministrja duhet të jetë e bekur për atë që është.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *