FOTOT/Kejvina e Ermal Mamaqit, “kapet mat“ me futbollistin e kombëtares shqiptare

Kryesore Showbiz

Kejvina Kthjella, vajza seksi që e nxjerr Ermal Mamaqi tek emisioni i tij, duket se ka një marrëdhënie intime me sulmuesin e Kombëtares shqiptare, Bekim Balaj.

Ata janë fotografuar në një lokal në kryeqytet, në një moment shumë intim.

Askush prej tyre nuk ka konfirmuar gjë, por fotot flasin vetë.

Bekim Balaj është një nga meshkujt më të përfolur të shou bizz-it në Shqipëri, pasi më parë është thënë se ai ka pasur marrëdhënie edhe me Ilda Bejlerin, Viola Spiron dhe disa vajza të njohura në Tiranë.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *