FOTOT/Këndoi ‘Të ka lali shpirt’, këngëtarja fillon punë “kamariere” në një lokal

Showbiz

Ajo është një nga këngëtaret mjaft të pëlqyera nga publiku, ndërsa këngët ‘Të ka lali shpirt’, ‘Marak’, ‘Tequila’ janë bërë hite.

Bëhet fjalë për këngëtaren Silva Gunbardhi e cila ka habitur fansat me foton që ka publikuar në Instagram.

Silva shfaqet në një lokal, e veshur me përparësen e kamarieres, teksa mban në dorë dy shishe verë dhe i shërben njerëzve.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *