FOTOT / Ku është zhdukur Jozefina Topalli

Kryesore Politikë

Ish-kryeparlamentarja, Jozefina Topalli këto ditë të nxehta gushti po i kalon në Razëm.

Dhe ja ku shohim këtë foto të vajzës së saj dhe djalit,  ndërkohë që Jozefina sëbashku me bashkëshortin e saj dhe qenin e pandarë po shëtisin në natyrën e qetë dhe të bukur të kësaj zone.

Topalli dhe familja e saj po pushojnë në vilën e tyre në Razëm.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *