FOTOT/ Ky është i dashuri i Elvana Gjatës, mes të kërkuarve për vrasjen në ish-Bllok

Kronike Kryesore

 

 

Këta janë personat e shpallur në kërkim për atentatin e ndodhur një natë më parë në Tiranë, në zonën e ish-Bllokut, mes tyre edhe i dashuri i Elvana Gjatës, Ervin Mata.

 

Boldnews siguron fotot ekskluzive të dy autorëve të dyshuar të vrasjes së Fabiol Gaxhës dhe plagosjes së Ervis Martinajt dhe Eljon Hatos.

 

 

Për policinë, i dyshuari kryesor i krimit është truproja i këngëtares Elvana Gjata dhe njëkohësisht edhe pjesë e Forcave Komando ushtarake Marvjol Bilo. Nga kronologjia e ngjarjes mësohet se Marvjol Bilo, Fabian Allushi dhe Ervin Mata tashmë të shpallur në kërkim, u implikuan në ngjarjen e rëndë.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *