Fotot/ Mafiozi John Alite tek “Santa Quaranta” bashkë me djalin e Klement Balilit, ja femra që e shoqëron…

Kulturë Showbiz

John Alite, mafiozi me origjinë shqiptare që ka bashkëpunuar me drejtësinë amerikane për të shkatërruar familjen e fundit të Cosa Nostra-s, po kalon disa ditë pushimi në Shqipëri. Ditën e sotme ai ka qenë në resortin e Klement Balilit, i cili është vënë në shitje nga shteti.

Së bashku me të ka qenë edhe ish-banorja e Big Brother Genta Gjalpi. Ajo ka pozuar krah ish-mafiozit shqiptar ndërsa të dy duken të buzëqeshur. Foton e ka publikuar ish-banorja në rrjetet sociale. Gjithashtu ajo është shoqëruar edhe me djalin dhe nipin e “Eskobarit të Ballkanit”.

Ndërkohë Denis Balili shihet teksa pushojnë tek “Santa Quaranta”.

 

 

 

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *