FOTOT/ Modelja 23-vjeçare nxjerr në shitje virgjërinë: Dua ta bëj mamanë time krenare

Showbiz

Një modele 23-vjeçare nga Azerbajxhani ka nxjerrë në shitje virgjërinë e saj.

Mahbuba Mammadzada thotë se kërkon ta bëjë krenare nënën e saj, duke e shitur virgjërinë tek ofertuesi më i lartë.

Ajo thotë se me paratë që do fitojë, do blejë një shtëpi për mamanë e saj dhe do të financojë studimet jashtë shtetit.

“Mami im bëri gjithçka për mua, tani është radha ime. Dua që ajo të jetë krenare për mua”, ka thënë bukuroshja 23-vjeçare.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *