FOTOT / Monika Kryemadhi zonjë e Parë? Gaboheni, ja kush është

Kryesore Politikë

Presidenti Ilir Meta ka zhvilluar një vizitë shtetërore në San Marino ku ka diskutuar me Kapitenët Regjentë, Stefano Palmieri dhe Matteo Ciacci.

Në vizita zyrtare Presidenti do të duhet që të shoqërohej nga bashkëshortja e tij, që në rastin konkret është Monika Kryemadhi.

Por kjo e fundit ka hequr dorë nga angazhimet e saj si Zonjë e Parë, duke iu përkushtuar Lëvizjes Socialiste për Integrim, duke pasuar në këtë detyrë Metën.

Siç mund të shihni edhe nga këto foto që përcjell Gjurma.al, Protokolli i Presidencës ka menduar që si zgjidhje të jetë vajza e tyre. Ka qenë vajza e madhe e Ilir Metës ajo që e ka shoqëruar në këtë vizitë zyrtare.

 

 

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *