Fotot/ Pa reçipeta në OKB, Ivanka tërheq vëmendjen në Asamblenë e Përgjithshme

Botë Kryesore Rrotull Slider kryesore

Ivanka Trump u shfaq e veshur me një këmishë dhe fund të bardhë në Asamblenë e Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara nga ku dukej se diçka mungonte në veshjen e saj: REÇIPETAT!

37-vjeçarja ishte e pranishme në asamble për të dëgjuar të atin, Donald Trump-in gjatë fjalimit të tij, një prezencë që tërhoqi porsi magnet vëmendjen e të pranishmëve dhe sigurisht paparacëve.

 

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *