FOTOT: Panik në Tiranë, bie skela përballë galerisë FAB

Kryesore Sociale

Shirat e nisur ne Tirane ka nisur me ere dhe qe paralajmerojne ndonje shtrengate ne kryeqytet. Si pasojë e motit të keq një skelë e vendosur pranë një pallati përballë galerisë FAB është rrëzuar.
Shkak për rrëzimin e skelës mendohet të jetë stuhia dhe era e fortë, ndërsa fatmirësisht deri në këto momente nuk raportohet për të lënduar. (TemA)

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *