FOTOT/ Pas Bleona Qeretit edhe Rita Ora i nxjerr të gjitha në pasarelë, puthje në buzë me Bebe Rexhën

Kryesore Showbiz shtojca

 

 

Rita Ora përveçse një këngëtare e famshme, shquhet edhe për stilin dhe guximin e saj me veshjen.

Në MTV Video Music Awards, në New York mbrëmjen e djeshme, Rita ka tërhequr vëmendjen me veshjen e saj, ku binin në sy të brendshmet dhe gjoksi.

E gjitha trasparente, veshja e Orës i ka lënë shumë pak vend imagjinatës.

Ajo kishte edhe disa aksesorë të mrekullueshëm, ku përfshiheshin një byzylyk me unazë të zbukuruar dhe një çantë me gurë.

Mbremjen e djeshme në këtë evinment Rita mori çmimin ”Best Dance Video”. Gjatë ceremonisë ajo nuk ka nguruar që të shkëmbejtë dhe një puthje në buzë me Bebe Rexhën.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *