FOTOT/Zhvishet ish-deputetja socialiste, poza me bikini në plazhin e Jalës

Kryesore Showbiz shtojca

Ish-deputetja socialiste, Ledi Shamku vijon pushimet e saja në brigjet e jugut. E duket se ajo po i shijon më së miri këto ditë të fundit të kësaj vere teksa shfaqet me bikini dhe me një kapele buzë detit të Jalës.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *