Françeska dashuron makinat

Showbiz

Nuk humbet as edhe një rast pa na shpalosur linjat dhe trupin.

Por ajo që shihet në këtë foto është edhe dashuria e modeles Françeska Jaçe për makinat e mëdha e që bëjnë bujë e janë personifikim luksi.

Françeska pozon përpara kësaj makine të shtrenjtë që ajo, me fjalor çunaku, e quan “bishë”.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *