FSHF arrin marrëveshjen me trajnerin e ri kuqezi

Kryesore Sport Vendi

Emërimi i trajnerit italian, Edy Reja duket se është vetëm çështje orësh. Burime bëjnë me dije se trajneri 73-vjeçar ka arritur një marrëveshje me presidentin Armando Duka dhe zyrtarizimi i tij pritet të nga dita e nesërme. Italiani do të zëvendësojë trajnerin Christian Panuccin dhe do të drejtojë kuqezinjtë deri në fund të kualifikueseve Euro 2020.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *