Futbollisti i kombëtares i jep fund beqarisë, martohet në fshehtësi-FOTO

Lifestyle Showbiz Slider kryesore

Futbollisti i kombëtares shqiptare, Ermir Lenjani, i ka dhënë fund beqarisë. Ai është martuar me partneren e tij Herolinda, në fshehtësi dhe në një ceremoni larg qendrës së opinionit publik.

Familjarët e futbollistit kanë zhvilluar një ceremoni siç e do tradita. Ditën djeshme ishte marrja e nuses, ndërsa sot pritet dasma në një restorant, ku janë të ftuar rreth i gjerë shoqëror.

Të ftuar do të jenë familjarë, futbollistë dhe miq të ngushtë të futbollistit. Lenjani ka zgjedhur të jetë hermetik, duke mos postuar asnjë foto, por nuk i ka ka dalë dot. Një foto ka qarkulluar në rrjetet sociale, ku çifti shfaqet duke kërcyer.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *