Gazetari nuk duron, e puth live në buzë moderatoren (Video)

Botë Kryesore Rrotull

Një i ftuar ka puthur në buzë gazetaren që jep lajmet e edicionit të mbrëmjes në Tgr Puglia, Itali. Gene Gnocchi, gazetar e moderator i njohur, i ftuar në studio për të folur rreth spektaklit të tij, krejt papritur është ngritur nga vendi i të ftuarit dhe ka puthur në buzë gazetaren Maria Grazia Lombardi.

“Teksa të dëgjova duke lexuar lajmet, më iku mendja pas teje, – i ka thënë ai fillimisht. – Ti je me të vërtet e mrekullueshme, Une duhet te te puth, sepse je me te vertete e bukur”.E vënë në siklet pas puthjes së papritur, gazetarja u është rikthyer lajmeve duke thënë se do ta mbajë mend gjithë jetën këtë moment.

“E humba arsyen, më fal për sinqeritetin, por kështu është. Unë do rri në Pugliapër ty”, ka thënë ai.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *