Gjendet i vdekur në banesë 56-vjeçari në Korçë, dyshohet se është vrarë

Kronike Kryesore shtojca

 

Një person është gjetur i pajetë në banesën e tij në Korçë. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në lagjen numër 8 dhe viktima është Novruz Shyti 56 vjeç. Mësohet se 58-vjeçari jetonte i vetëm dhe është gjetur i vdekur nga fqinjët të cilët kanë njoftuar policinë. Paraprakisht policia nuk përjashton pistën e vrasjes përveç vdekjes natyrale apo aksidentale. Vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve dhe motiveve të ngjarjes.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *