Godet sërish krimi në familjet shqiptare në Greqi/ Burri qëllon gruan me thikë

Kronike Lajme

Godet sërish krimi në familjet shqiptare në Greqi. Një burrë ka qëlluar gruan e tij në qytetin e Korinthit. Ai e kishte pritur gruan e tij jashtë një banese ku ajo punonte, shkruajnë mediat e vendit fqinj.

45-vjeçarja me mbiemër Bardhi, ndodhet në spital, ku ndodhet në gjendje kome. Policia greke ka ngritur postblloqe të shumta për të arrestuar bashkëshortin e saj.

Pak ditë më parë, një tjetër ngjarje e rëndë ndodhi në një familje shqiptare në shtetin fqinj, ku babai vrau vajzën e tij dhe më pasi e groposi në kopështin e shtëpisë së tyre.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *