Granit Xhaka shënon super gol ndaj United/ Video

Botë Sport

Sapo ka nisur ndeshja mes Arsenalit dhe Manchester United. një ndeshje e fortë që po dhuron një spektakël në fushë. Në minutën e 12-të ka qenë mesfushori me origjinë shqiptare që i ka dhënë avantazhin Topçinjve, duke shënuar një super gol nga një goditje jashtë zone. Pikërisht ky gol i tij, po bën që Arsenal të udhëheqë deri më tani me rezultatin 1-0.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *