Greg Rama në një lidhje të re? Ja me kë shfaqet për festën e të dashuruarve

Kryesore Showbiz Slider kryesore

Greg Rama humbi nga tërmeti tragjik të fejuarën e tij Kristi Reçi. Një javë para Shën Valentinit ai postoi një mesazh për të thënë se jeta vazhdon dhe duhet jetuar. Por mesa duket Gregu ka krijuar një lidhje të re?

Për festën e të dashuruarve ai është shfaqur krahë moderatores Xhesika Muçaj, ndërsa në sfond të videos dëgjohet kënga “Anna” e Nora Istrefit.

Në fakt ata janë shprehur se janë shumë miq por fansat aludojnë për diçka më shumë mes tyre.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *