Gruaja largohet nga banesa me dy fëmijët, burri kërkon ndihmë në polici

Kronike

Një 29-vjeçare është larguar nga banesa e saj në qytetin e Sarrandës bashkë me dy fëmijët e mitur.

Pasi është khtyer në shtëpi dhe nuk i ka gjetur, burri ka tentuar të lidhet në telefon por nuk ka mundur.

Gruaja nuk u kthye në banesë ndërkohë ai iu drejtua policisë për ndihmë.

“Më datë 19.07.2018, shtetasi S.A., vjeç 39, banues në Sarandë, kallëzon se i është larguar nga banesa bashkëshortja M.A., vjeçe 29, banuese në Sarandë, me dy fëmijët e saj të mitur”, raporton policia.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *