Habit Jonida Vokshi: E putha se nuk e kafshoja dot…

Showbiz

Moderatorja dhe aktorja e mirënjohur, Jonida Vokshi është një nga vajzat me buzëqeshjen më të bukur që mund të keni njohur.

Pamja e saj rrezaton veç mirësi dhe me siguri që e tillë duhet të jetë edhe në shpirt.

Jonida në instagramin e saj shpesh poston momente nga jeta e saj me një nga miket e saj të ngushta dhe njëkohësisht kolegen e saj, aktoren Olta Daku. Olta u bë e njohur nga seriali kosovaro-shqiptar “ O sa mirë” , ku interpretonte bashkë me Jonidën.

Mesa duket që atëherë dy vajzat janë të pandara edhe pse Olta është disa vite më e madhe. Shpirti artistik i zbeh diferencat e moshës.

Në foton e radhës mes dy mikeve, shihet Jonida që e ka puthur  fort Oltën teksa shkruan: “E putha se nuk e kafshoja dot se fillon provat…”

gryt

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *