“Hape kamerën se jam lakuriq”, Genta e Big Brother nxjerr bisedën skandaloze

Showbiz

Genta Gjalpi u bë e njohur kur u fut në shtëpinë më të famshme në Shqipëri dhe vazhdon të ndiqet shumë në rrjetet sociale edhe pas daljes nga “Big Brother”.

Ajo ka një numër të madh fansash që e ndjekin dhe e komentojnë për jetën e saj private, madje shumë prej tyre i shprehin edhe dëshirat e tyre në mesazhe private. Njëri prej tyre ka guxuar edhe t’i kërkojë ish-banores të hapin kamerat, pasi ai ishte lakuriq.

“Ç’po bën Genta? Hapim kamerat për qejf? Jam komplet lakuriq, të shikosh për qejf sa të duash. Si thua?”- shkruan ai.

Genta e ka publikuar bisedën e tij në rrjetin social ‘Instagram’ dhe me siguri ka ngjallur shumë replika.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *