Harrojini qershitë, Instagrami “hap“ sezonin e shalqirit me motrat Libohova

Showbiz

“Frutat e modës“ i kalojnë stafetën njëra tjetrës dhe ku nga mund ta mësojnë njerëzit më mirë sesa nga VIP-at e thekur pas tendencës se çfarë ka sjellë sezoni i ri. Deri tani, shihnim vetëm qershi në bluza, fustane, funde apo aksesorë. Por Instagrami na hapi sytë edhe një herë: qershitë e përmbushën misionin e tyre, tani është radha e shalqirit! Dhe e gjeni në cdo gjë, jo vetëm rroba por edhe canta, atlete, çadra kampingu, çorape, shapka e kapele plazhi!!  Dhe kur t`a shihni të stampuar edhe në rrobebanjot rreth e rrotull në plazh, ta dini që nuk i kanë zgjedhur më kot.

 

Këtë tendencë duket kanë nisur ta ndjekin edhe disa emra të njohur shqiptarë, shijeve të të cilëve neve u besojmë, sepse i kemi testuar në vite, dhe realisht, nuk na kanë zhgënjyer!

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *