Heq dorë nga edicioni i lajmeve, spikerja e njohur shqiptare jep njoftimin live: Do jem në karantinë, koronavirusi…

Kulturë Showbiz

Gazetarja e njohur Ola Bruko ka deklaruar se do të vetëkarantinohet për 6 diët.

Në një postim nga studio e lajmeve, ajo ka thënë se nuk do shfaqet në edicionet informative, por  do të qendrojë në shtëpi.

Bruko është shprehur se nuk është e prekur na koronavirusi, por këtë masë e ka marrë për të ndihmuar ata që e rrethojnë.

‘Që nga nesër e deri në 6 ditë me radhë do të jem në vetëkarantinim. Nuk mendoj që jam e prekur nga koronavirusi, nuk kam asnjë symptom.  Kjo është një masë paraprake për të ndihmuar veten, kolegët e mi dhe të dashurit e mi’, tha gazetarja.

View this post on Instagram

Njoftim!

A post shared by Ola Bruko Papaproko (@olabruko) on

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *