Horoskopi datë 07 korrik 2018

Horoskopi Kryesore

DASHI

Sot, për shkak të ndikimit yjor, diçka nuk do të shkojë ashtu siç e kishit parashikuar, në ambientin profesional. Mos hezitoni të merrni në dorë situatën. Një këshillë: Jini të qartë!

DEMI

Sot duhet të jeni të vëmendshëm në marrjen e vendimeve që kanë të bëjnë me karrierën tuaj. Raporte të shkëlqyera me partnerin.

BINJAKET

Nuk do të keni një vizion të qartë të gjërave sot dhe kjo do të kushtëzojë pjesëmarrjen tuaj aktive, në sektorin profesional. Në sektorin e ndjenjave, evitoni xhelozinë e tepruar.

GAFORRJA

Në ambientin afektiv, parashikohen debate për shkak të një interpretimi të gabuar të sjelljes së partnerit. Përpiquni të analizoni gjithçka, përpara se të kritikoni!

LUANI

Do të gjeni mënyrën për të qartësuar tensionin e krijuar me një mik, i cili do t‘ju kërkojë ndjesë për sjelljen e tij. Në ambientin profesional, keni nevojë për hapësirë.

VIRGJERESHA

Duhet të kuptoni sesi po lëvizin gjërat në ambientin tuaj profesional, për të qenë të përgatitur dhe përballuar. Në ambientin afektiv, duhet të jeni të drejtë me partnerin.

PESHORJA

Do të jeni në formë të shkëlqyer sot. Në sektorin profesional, do të duhet të përballoni pozicione të reja. Përpiquni të mos frikësoheni dhe çdo gjë do të shkojë mirë.

AKREPI

Ngjarjet ecin mirë dhe jeni të rrethuar nga miq. Në punë, takime interesante që do t‘ju ndihmojnë në anën tuaj financiare.

SHIGJETARI

E shkëlqyer kjo ditë si nga ana profesionale, fushë ku do të ndieni përmirësime financiare ashtu edhe nga ana afektive, sektor në të cilin do të merrni vendime të rëndësishme.

BRICJAPI

Do të jeni të favorizuar në ambientin e komunikimit, aftësi të cilat do t‘ju ndihmojnë të përballoni rreziqet. Në sektorin e ndjenjave, do të jeni shumë tërheqës dhe të papërballueshëm.

UJORI

Sot këshillohet të shmangni marrjen e vendimeve, për të shmangur problemet në punë. Në sektorin e ndjenjave, duhet të jeni të qetë.

PESHQIT

Parashikohen tensione në raportet miqësore, për shkak të mungesës së sinqeritetit. Në punë, do të jeni në kërkim të ngritjes profesionale.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *